Dokuz Eylül Mahallesi 343/1 Sokak No:6 Gaziemir / İzmir

Sizden Gelenler

Teşekkür,

Ameliyat ve tedavim esnasında yakın ilgi ve desteğini esirgemeyiz her türlü konforu sağlayan sayın Dr. Necmettin Yakut sayın Dr Engin Tulukoğlu , kalp damar cerrahisi hemşireleri ve personeline , yoğun akım hemşireleri sevgili Dilan ve Merve ye minnet ve teşekkürlerimi sunarım

Lütfi Gürdal Girgiç  09/09/2013 14:38


 
 
Op.Dr. Necmeddin Yakut ve Uzm.Dr. Serdar Biçeroğlu'na çok teşekkürler...

Babam Nuri Derik' in 19 Ağustostaki ameliyatı öncesi ve sonrasında,her zaman ilgili ve güleryüzlü yaklaşan,bizi misafir eden tüm hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim. Bu sağlık kurumunun kuruluşunda emeği geçenlerden de Allah razı olsun. Saygılarımla...

Hulusi Derik   06/09/2013 09:52


 
  
Op.Dr. Necmeddin Yakut ve Uzm.Dr. Serdar Biçeroğlu'na Teşekkürler 

babam tevfik eren in ameliyatında zaten araştırıp sordugumuz ve insanların güven duydugu başta opr.dr necmettin yakut beyefendi olmak üzere serdar beye ve bütün personelinize sonsuz saygı ve şükranlarımı sunarım.CENABI ALLAH başarılarınızı daim kılsın. 
 
Ahmet Eren 24.07.2013


 
   
Op.Dr. İbrahim UYAR'a Teşekkürler 
dr um ibrahim beye çok teşekkür ederim 
beni bu derdimden kurtardığı için 
 
Mustafa Kınalı 21.07.2013 


 
Uzm.Dr. Serdar BİÇEROĞLU'na Teşekkürler 
Eşim Ahmet Şamlı'nın stent operasyonunda emeği geçen ve son derece memnun kaldığımız hastaneniz ve doktorumuz Serdar Biçeroğlu'na çok teşekkür ederiz. 
 
KEVSER ŞAMLI 13.07.2013 


    
    
Uzm.Dr. Serdar BİÇEROĞLU'na Teşekkürler 

08.07.2013'de Ödemiş Devlet Hastanesinden MI tanısıyla hastanenize annem Medine ÖZTÜRK sevkle geldi.Hastanenizin yeni açılmasından dolayı endişelerim vardı.Kısa sürede endişelerimin yerini güven geçti.Gerek ilk müdahele gerekse taburcu olduktan sonra planlanan takip , hastaya verilen bilgi ve güler yüz için başta Dr. Serdar BİÇEROĞLU' na o günün çalışan nöbetçi arkadaşlara bir sağlık çalışanı olarak sonsuz teşekürerimi sunuyorum. İyi çalışmalar. 
 
Sabriye KAVAKÇI 13.07.2013 


 
    
Uzm.Dr. Serdar BİÇEROĞLU'na Teşekkürler 

Kardiyoloji Doktorlarınız dan Sayın Serdar Biçeroğlu ve kadrosuna çok teşekkür ederim. 
 
Nazan KAR 02.04.2013